CAM BALKON SİMPAŞ AYDOS COUNTRY

Aydos Country cam balkon, kış bahçesi, sürme cam balkon hizmeti vermekteyiz. Simpaş – Aydos Country cam balkon fiyatlarını bizden öğrenebilir ve aklınıza takılan tüm sorularınızı uzman ekibimize sorabilirsiniz.

Simpaş Aydos Country Cam Balkon

Mira Cam Balkon olarak Teknik Yapıya ait olan Aydos Country cambalkon, kış bahçesi, sürme cam balkon hizmeti vermekteyiz. Aydos Country’de cam balkon yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen yukarıdaki formu doldurarak bizim ile iletişime geçiniz.Aydos Country balkon camlama katlanır cam balkon Aydos Country kış bahçesi teras camlama , Aydos Country’de cam balkon montajı ve uygulamasını yapmaktayız.

Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

 • Cam balkon, binanıza ve balkonunuza estetik bir görünüm katar.
 • Cam balkon, balkonunuzu bütün iklim şartlarında kullanılabilirlik sağlar.
 • Cam balkon, soğuk havalarda dairenizin ısı kaybını engeller.
 • Cam balkon, evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
 • Cam balkon, gürültü kirliliğini engeller.
 • Cam balkon, yağmur, kar, toz ,rüzgar, ve yaprak gibi dış etkenlerden balkonunuzu korur.

Aydos Country’de Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Öncelikle cam balkon yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız.Vergi levhası, ticaret odası kayıtı, personel yeteliliği ve en en önemlisi sattığı ürünün garanti koşullarını sorgulayabilirsiniz.Eğer tatmin edici cevaplar alamaz iseniz o firmadan veya kişileden uzak durunuz. Çünkü malesef ülkemizde faturasız ve yasadışı olarak cam balkon uygulaması gerçekleştirmektedir.Aslında bu tarz kişilere ilk başta cam balkonunuzu yaptırmak cazip gelsede uzun vadede kaybeden cam balkon müşterisi olmaktadır.Çünkü herhangi bir sorun karşısında kendisine cam balkon servis ve garanti kapsamında muhatap bulamayacaktır.
 • İkinci olarak cam balkonun uygulanacağı alanın yüksekliğine göre cam kalınlığının seçiminin yapılması.Mira Cam Balkon olarak cam balkon uygulamalarında 240 cm yüksekliğe kadar 8mm cam kalınlığı, 240 cm ve üzeri için 10mm cam kalınlığı önermekteyiz ve bu şekilde camların esnemelerinin önüne geçmekteyiz.
 • Her cam kanatında 2 alt ve üstte olmak üzere 4 teker ve her teker çift rulmanlı olmalıdır.Yani toplam 8 teker rulmanı üzerinde sistem çalışmalıdır.Ayrıca en önemlisi bu tekerlerin paslanmaz olması gerekmektedir.
 • Cam balkon montajı geçekleştirdikten sonra antibakteriyel silikon ile izolasyonu gerçekleştirilmelidir.
 • Cam balkon profillerinin su tahliyeli ve damlalıklı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Cam balkonda kullanılacak camların şişecam / paşabahçe olmasına dikkat edilmelidir.Malesef piyasada ithal camlar bulunmaktadır bu camlar fiyatı yüzünden cazip gelsede şişecam kadar kaliteli, dayanıklı ve sağlam değildir.
 • Cam balkonda kullanılacak olan camların tamamının “temperli cam ” olması gerekmektedir.
 • Katlanır cam aralarında kullanılan contalar silikon ve alüminyum olmak üzere iki şekildedir.Ekonomik cam balkonlarda silikon conta kullanılmaktadır bunun dezavantajı balkon cephenizin güneşi görme durumuna göre 3 ile 5 yıl arasında conta sararmaktadır.Alüminyum contalarda sararma yapmadığı gibi ısı izolasyonu silikon contalara göre çok daha iyidir.

Aydos Country’de Cam Balkon m2 Fiyatları nedir?

Malesef online olarak direk buraya cam balkon m2 fiyatı veremiyoruz.Çünkü cam balkon fiyatı verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı yer hakkında detaylı bilgilere ihtiyacımız bulunmatadır. Cam balkon montajının yapılacağı yerin uzunluğu , yüksekliği, balkon yapısı, camlara açlması gereken delikler, kullanılacak kasa ve profil çeşitleri, cam aralarına kullanılan conta çeşitleri ve cam rengi gibi farklı durumlar söz konusudur. Yukarıda bellirtiğimiz etkenleri dahada arttırabiliriz.

O yüzden cam balkon fiyat teklifi formumuzu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek size daha kısa sürede bilgilendirme yapabilmektedir.