CAM BALKON PERDESİ

Cam balkonunuza plise perde yapmayı düşünüyorsanız aşağıda bulunan hızlı cam balkon perde fiyat teklifi formumuzu kullanabilir ve müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Cam Balkon Plise Perdeleri

Katlanır cam balkon perdeleri özel bir nano kumaştan üretilmiş %100 polyester içerikli, temizliği kolay, alev almaz yapısı bulunan ve tercihlerinize göre cam balkon, mutfak, yatak odası, salon ve evin diğer alanları, ofisler, restoran, kış bahçeleri için üretilmiş perde modelleridir. Tüm mimarilere, eğik tavanlara, açılı camlara veya çatı katlarındaki eğimli yüzeylere uygulanabilme özelliği vardır. Üzerindeki plise katlamalı yapısı sayesinde yukarı veya aşağı toplandığında çok az yer kaplar. Böylece gün ışığından tamamen faydalanmanızı sağlar, ısı yalıtımı sağlayarak enerjiden tasarruf etmiş olursunuz. Her cama ayrı uygulanan katlanır perdeler birbirinden ayrı olarak çalışır. Türkiye’de sayılı plise perde üreticisi vardır, Cambalkone da bu üretici firmalardan bir tanesidir. Her cam şekillerine uyum sağlayan plise perdeler çözüm perdesi olarak da isimlendirilir.

Cam Balkon perde sistemlerinde kullanılan profiller alüminyum profildir paslanmaz, leke tutmaz , İSO, TSE ve uluslar arası üretim yetkisi olan firmalar tarafından üretilir.Tüm cam balkon parçaları kırılmaya, çatlamaya ve paslanmaya karşı garantilidir.
Plise Perde Sistemlerinde bir çok renk seçeneği bulunduğu gibi alüminyum profillerinde renk seçeneği bulunmaktadır.

Plise Perde Avantajları Nelerdir?

 • 15mm olması avantajıyla cam balkonlarla uyumludur.
 • Yüksek kalite de kumaş ve fonksiyonel kullanımı vardır.
 • Farklı kumaş ve alternatif çalışma sistemleri mevcuttur.
 • Plise perde üretiminde kullanılan kumaşların tamamen kir tutmayan özellikte olması ve kolay temizlenebilir yapıları vardır.
 • Alev almayan yapısı vardır.
 • Kolayca yıkanabilir.
 • Yalıtımın sorun olmadığı alanlarda son derece iyi şekilde mahremiyet ve ışık kontrolü sağlarlar.
 • Perdenizi aşağıdan yukarıya kaldırmaya ve yukarıdan aşağıya indirmenize izin verir,aynı zamanda hava sirkülasyonunu sağlayabilmek için istediğiniz seviyeye indirip rahatlayabilirsiniz.
 • Isı yalıtımı sağlar.

Cam Balkon Plise Perde Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Öncelikle plise perde yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Vergi levhası, ticaret odası kayıdı, personel yeteliliği ve en en önemlisi sattığı ürünün garanti koşullarını sorgulayabilirsiniz. Eğer tatmin edici cevaplar alamaz iseniz o firmadan veya kişilerden uzak durunuz. Çünkü maalesef ülkemizde faturasız ve yasadışı olarak plise perde uygulaması gerçekleştirmektedir. Aslında bu tarz kişilere ilk başta plise perdenizi yaptırmak cazip gelse de uzun vadede kaybeden müşteri olmaktadır. Çünkü herhangi bir sorun karşısında kendisine plise perde servis ve garanti kapsamında muhatap bulamayacaktır.
 • Plise perde ile gelen montaj malzemelerinin eksiksiz ve tam olması önemlidir.

Cam Balkon Plise Perde m2 Fiyatları Nedir?

Malesef online olarak direk buraya cam balkon perdesi m2 fiyatı veremiyoruz.Çünkü balkon perdesi fiyatı verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı yer hakkında detaylı bilgilere ihtiyacımız bulunmatadır. Plise perdenin montajının yapılacağı yerin uzunluğu , yüksekliği, balkon yapısı, camlara açlması gereken delikler, kullanılacak kasa ve profil çeşitleri, cam aralarına kullanılan conta çeşitleri ve cam rengi gibi farklı durumlar söz konusudur. Yukarıda bellirtiğimiz etkenleri dahada arttırabiliriz.

O yüzdenyukarıda bulunan teklifi formumuzu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek size daha kısa sürede bilgilendirme yapabilmektedir.