GİYOTİN HAREKETLİ CAM KÜPEŞTE

EVA Deluxe System alüminyum cam sistemleri alanında yeni nesil bir yaklaşım olup, konutlara, halka açık mekanlara ve işletmelere rahatlıkla uygulanabilen bir sistemdir.Mira Cam Balkon olarak değerli müşterilerine hem yeni yapılarda hem de renevasyonlarda kullanabilecekleri, çok yönlü mimariye uygun mükemmel bir ürün sunuyor.

GİYOTİN HAREKETLİ CAM KÜPEŞTE

EVA Deluxe System içerisinde kullanılan hareketli mekanizma, cam ve alüminyum en yüksek kalite ve standartlara uygun şekilde üretilmektedir.
Aluminyum 1. Kalite T6 ısıl işlemli 6063 alaşımından üretilmektedir. Bu sebeple istenilen kaliteye ulaşma maksadıyla hammaddeden son ürüne kadar alüminyumun bütün parametrelerini kontrol altında tutabilmekteyiz.
Alüminyum, korozyona karşı dirençli ve hafif olmasının yanı sıra oldukça sağlamdır. Sistemi oluşturan tüm komponentler özenle ve uzun testler sonucunda EVA Deluxe System uygunluğu kanıtlandıktan sonra sistemde kullanılıyor.
Renk Seçimi: Aluminyum yüzeyi yüksek kalitede istenilen, tüm RAL renk seçeneklerine boyanabilir (QUALICOAT Sertifikalı), eloksal yüzey sağlanabilir ve hatta ahşap kaplatılabilir. Bu sayede müşterilerimize EVA Deluxe System istedikleri gibi özelleştirme şansı tanırken aynı zamanda da alüminyum yüzeyini de çevresel etkenlerle oluşacak etkileşimlere karşı korunmuş hale getirilir.
Sistemlerimizde, opak, tinted yeşili, mavi, bronz, şeffaf ve reflekte gibi farklı cam seçenekleri sunulmaktadır.

Giyotin Hareketli Cam Küpeştenin Avantajları Nelerdir?

  • Camların geniş açılımı gün ışığının içeri girmesine olanak vererek doğal aydınlanma ile enerji tasarrufu da sağlar.
  • Sistemler uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak kontrol edilebilir.
  • Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri kullanıcıların görüş alanı bozmaz ve dış ortam ile mükemmel bir bütünlük sağlar.
  • Motor modülünü kaplayan ses izolasyonu sayesinde sistemin çalışması sırasında oluşan ses yalıtımı sağlar.
  • EVA Deluxe System’de camlar dikey hareket ettiği için sistemlerin önüne istenilen mobilya konabilir. EVA Deluxe System bu özelliğiyle işletmelere büyük avantaj sağlar.
  • Ayarlanabilir sabit cam yüksekliği, farklı yükseklikler olan projelerde büyük avantaj sağlar. Bu sayede sabit camlar eşit mesafede ayarlanabilir ve hareketli camlar sabit cama göre daha kısa tutulur. Böylece, sistemlerin kendi arasında yükseklik farklılıkları olsa bile sistemler açıkken bütün camlar aynı yükseklikte tutulabilir.

Konutlarda ve Villada Giyotin Hareketli Cam Küpeşte Kullanımı

EVA Deluxe System açıkken, veranda, balkon gibi dış alanlarınız bahçenizle bir bütün haline gelir. Tam tersi durumda, ince cam profilleri sayesinde manzaranızı bölünmez.
EVA Deluxe System sunduğu farklı alüminyum ve cam renk seçenekleriyle, uygulama alanına en uygun renk kombinasyonu seçilebilir. Ayrıca sistemdeki cam sayısı sistem limitleri içerisinde kalmak koşuluyla kullanıcı tarafından belirlenebilir. Bu sayede değişen cam sayısına göre farklı sabit cam yükseklikleri elde edilmiş olur ve kullanıcı bunlar içerisinden kendisine en uygun olanını seçme imkanına sahip olur.
EVA Deluxe System, son kullanıcıya evlerinde 4 mevsim boyunca huzur ve ahenk bulabilecekleri özel bir köşe yaratma şansı veriyor.

Ticari Uygulamalarda Giyotin Hareketli Cam Küpeşte Kullanımı

EVA Deluxe System ile geleneksel hareketli alüminyum cam sistemlerinin yerine işletme sahiplerine yeni nesil bir çözüm sunuyoruz.
Müşterilerimiz istedikleri alüminyum ve cam rengini seçerek otel, kafe restoran gibi işletmelerinin bütünlüğünü bozmadan, estetik, kullanışlı ve işletmeye değer katacak bir çözüme sahip olmuş olur.
EVA Deluxe System işletmenize şık bir tasarım katarken aynı zamanda hacim ve değer kazandırır. Bu sayede işletme sahipleri daha fazla müşteri ağırlayabilir. Kış sezonunda camlar kapalı tutularak, sağlanmış olan iç mekan herhangi bir ısıtma sistemi ile kolaylıkla ısıtılabilir. EVA Deluxe System işletmelere sadece geniş kullanım alanı değil aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlamalarına yardımcı olur.
Bu avantajlar sayesinde EVA Deluxe System için yatırımın geri dönüş süresi oldukça kısa olup, işletmelerin kısa dönem içerisinde kara geçmesinde büyük katkı sağlar.

Giyotin Hareketli Cam Küpeşte m2 Fiyatları nedir?

Malesef online olarak direk buraya Giyotin Hareketli Cam Küpeştenin m2 fiyatı veremiyoruz.Çünkü Giyotin Hareketli Cam Küpeştenin fiyatı verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı yer hakkında detaylı bilgilere  ihtiyacımız bulunmatadır. Giyotin Hareketli Cam Küpeşte montajının yapılacağı yerin uzunluğu , yüksekliği, yapısı, kullanılacak kasa ve profil çeşitleri, cam aralarına kullanılan conta çeşitleri ve cam rengi gibi farklı durumlar söz konusudur. Yukarıda bellirtiğimiz etkenleri dahada arttırabiliriz.

O yüzden Giyotin Hareketli Cam Küpeşte fiyat teklifi formumuzu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek size daha kısa sürede bilgilendirme yapabilmektedir.