OVAL CAM BALKON

Oval cam balkon fiyatları, kış bahçesi fiyatları,balkon camlama fiyatları ve sürme cam balkon fiyatlarını online olarak aşağıdaki formu doldurarak öğrenebilirsiniz.Oval cam balkon fiyatlarını bizden öğrenebileceğiniz gibi ayrıca cam balkon modelleri hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı uzman ekibimize sorabilirsiniz.

Oval Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon sistemleri dört mevsimi aynı anda yaşam alanlarında sürdürülebilmesi için tasarlanmış sistemlerdir.Dış ortam ve kötü hava şartlarında ,balkonunuzdan yararlanamadığınız zamanlarda cam balkon sistemleri uygulamaları sayesinde balkonunuzun tamamından yararlanmanızı sağlayan sistemlerdir ve aynı zamanda tamamen kapalı bir panoramik mekan yaratmış olursunuz.

Cam balkon ve balkon camlama sistemlerinde kullanılan profiller alüminyum profildir paslanmaz, leke tutmaz , İSO, TSE ve uluslar arası üretim yetkisi olan firmalar tarafından üretilir.Tüm cam balkon parçaları kırılmaya, çatlamaya ve paslanmaya karşı garantilidir.

Oval cam balkon uygulamalarımızda kullanılan tüm camlarımız temperlidir, kırıldığı zaman çok küçük parçalara ayrılır ve tehlike arz etmez.

Oval cam balkon sistemimizde uygulama yapılacak alana göre füme cam balkon, bronz cam balkon, yeşil cam balkon, mavi cam balkon ve şeffaf renk cam balkon seçenekleri mevcuttur.

Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

 • Binanıza ve balkonunuza estetik bir görünüm katar.
 • Balkonunuzu bütün iklim şartlarında kullanılabilirlik sağlar.
 • Soğuk havalarda dairenizin ısı kaybını engeller.
 • Evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
 • Gürültü kirliliğini engeller.
 • Yağmur, kar, toz ,rüzgar, ve yaprak gibi dış etkenlerden balkonunuzu korur.

Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Öncelikle oval cam balkon belli açılara sahip oldukları için dijital açı ölçümü ile cam balkon ölçüsü alıması gerekmektedir.Eğer cam balkon firması açı ölçer ile ölçü işlemini yapmıyorsa düzgün veriye sahip olamayacağı için balkonunuz yanlış üretilmiş olabilir.
 • Cam balkon yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız.Vergi levhası, ticaret odası kayıtı, personel yeteliliği ve en en önemlisi sattığı ürünün garanti koşullarını sorgulayabilirsiniz.Eğer tatmin edici cevaplar alamaz iseniz o firmadan veya kişileden uzak durunuz. Çünkü malesef ülkemizde faturasız ve yasadışı olarak cam balkon uygulaması gerçekleştirmektedir.Aslında bu tarz kişilere ilk başta cam balkonunuzu yaptırmak cazip gelsede uzun vadede kaybeden cam balkon müşterisi olmaktadır.Çünkü herhangi bir sorun karşısında kendisine cam balkon servis ve garanti kapsamında muhatap bulamayacaktır.
 • İkinci olarak cam balkonun uygulanacağı alanın yüksekliğine göre cam kalınlığının seçiminin yapılması.Mira Cam Balkon olarak cam balkon uygulamalarında 240 cm yüksekliğe kadar 8mm cam kalınlığı, 240 cm ve üzeri için 10mm cam kalınlığı önermekteyiz ve bu şekilde camların esnemelerinin önüne geçmekteyiz.
 • Her cam kanatında 2 alt ve üstte olmak üzere 4 teker ve her teker çift rulmanlı olmalıdır.Yani toplam 8 teker rulmanı üzerinde sistem çalışmalıdır.Ayrıca en önemlisi bu tekerlerin paslanmaz olması gerekmektedir.
 • Cam balkon montajı geçekleştirdikten sonra antibakteriyel silikon ile izolasyonu gerçekleştirilmelidir.
 • Cam balkon profillerinin su tahliyeli ve damlalıklı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Cam balkonda kullanılacak camların şişecam / paşabahçe olmasına dikkat edilmelidir.Malesef piyasada ithal camlar bulunmaktadır bu camlar fiyatı yüzünden cazip gelsede şişecam kadar kaliteli, dayanıklı ve sağlam değildir.
 • Cam balkonda kullanılacak olan camların tamamının “temperli cam ” olması gerekmektedir.
 • Katlanır cam aralarında kullanılan contalar silikon ve alüminyum olmak üzere iki şekildedir.Ekonomik cam balkonlarda silikon conta kullanılmaktadır bunun dezavantajı balkon cephenizin güneşi görme durumuna göre 3 ile 5 yıl arasında conta sararmaktadır.Alüminyum contalarda sararma yapmadığı gibi ısı izolasyonu silikon contalara göre çok daha iyidir.

Cam Balkon m2 Fiyatları nedir?

Malesef online olarak direk buraya cam balkon m2 fiyatı veremiyoruz.Çünkü cam balkon fiyatı verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı yer hakkında detaylı bilgilere ihtiyacımız bulunmatadır. Cam balkon montajının yapılacağı yerin uzunluğu , yüksekliği, balkon yapısı, camlara açlması gereken delikler, kullanılacak kasa ve profil çeşitleri, cam aralarına kullanılan conta çeşitleri ve cam rengi gibi farklı durumlar söz konusudur. Yukarıda bellirtiğimiz etkenleri dahada arttırabiliriz.

O yüzden cam balkon fiyat teklifi formumuzu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçerek size daha kısa sürede bilgilendirme yapabilmektedir.